«У ГОСТІ ДО ДРАКУЛИ» З КОНКУЛЬОВСЬКИМ!

with Коментарів немає

27 – 31 жовтня 2021 р.

Керівник групи – Конкульовський Володимир

Тернопіль – Брашов – Трансфегераське шосе* – Сігішоара* – замок Пелеш* – замок графа Дракули (Бран)* – Тернопіль

Вартість: 120 €*

*Ціна актуальна за умови депозиту 40 євро на додаткові екскурсії

 

 

1 день – 21:00 – виїзд із Тернополя від Катедрального собору. Вітаємо у нашій веселій компанії! Розпочинаємо подорож до оповитої легендами, містичної Трансильванії! В автобусі на Вас чекає хороша компанія, веселі історії з попередніх поїздок, приємна музика, цікаві фільми та нові знайомства.

Перетин кордону. Умови перетину кордону: негативний результат ПЛР-тесту або сертифікат про повну вакцинацію. Нічний переїзд у Брашов.

 

2 день – Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію з гідом по місту особливого колориту – Брашові (екскурсія включена у вартість). Поселення в готель. Вільний час для того, щоб самому відчути місто (пересування по місту у вільний час здійснюється громадським транспортом). Ночівля у готелі.

 

 

 

3 день – Сніданок. Вільний день у Брашові. Пропонуємо на вибір одну з двох чудових екскурсій:

– Рекомендуємо відправитись у незабутню подорож по одній із найкрасивіших доріг світуТрансфегераському шосе до озера Балеа (за бажанням, оплачується додатково – 40 євро). Під час подорожі на вас чекають фантастичні краєвиди, могутні гірські вершини, вражаючі фотопаузи і душевний пікнік!

 

– Запрошуємо Вас до найбільш мальовничого і казкового містечка країни, справжньої перлини Трансильванії – Сігішоари, щоб побачити та відчути справжню Румунію (за бажанням, оплачується додатково – 40 євро). Це – must see для всіх любителів Середньовіччя!

Повернення в готель. Ночівля у готелі.

 

4 день – Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час у Брашові.

Пропонуємо відвідати головний символ Румунії – моторошний замок Дракули (Бран), а також найкрасивіший замок країниПелеш (за бажанням, оплачується додатково – 25 євро + вхідні квитки).

Збір групи. Нічний переїзд в Україну.

 

5 день – Прибуття до Тернополя зранку. Місце прибуття у Тернополі – біля готелю “Тернопіль”. Після повернення в Україну потрібно здати ПЛР-тест, якщо відсутня довідка про повну або часткову вакцинацію.

 

У вартість входить:

~ проїзд комфортабельним автобусом по маршруту

~ 2 ночівлі у 3* готелі

~ 2 сніданки після ночівель у готелі

~ оглядова екскурсія у Брашові

~ супровід керівника групи за маршрутом

~ приємні сюрпризи від керівника групи

 

Додатково оплачується:

  • медичне страхування (300 грн) –  за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно
  • Депозит на додаткові екскурсії – 40€ (обов’язкова доплата)
  • факультативні екскурсії
  • ПЛР-тест на COVID-19 за умови відсутності сертифікату про вакцинацію

 

Організатори не несуть відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності!!!

Організатор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми – 15-20 осіб.

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації.

 

За детальною інформацією і для бронювання місць звертатися:

096 903 38 62

http://teotravel.com.ua/

Facebook: TeoTravel: facebook.com/ teotravel.com.ua/

Instagram: teo_travel_ukraine