“СЕРЕДЗЕМНОМОРСЬКІ МАЛЬДІВИ”

“СЕРЕДЗЕМНОМОРСЬКІ МАЛЬДІВИ”

with Коментарів немає

РАННЄ БРОНЮВАННЯ ПРОДОВЖЕНО до 1 ТРАВНЯ 2021 р. !!!

 

📆 01 – 12 липня 2021

 

Відпочинок на Іонічному морі в Албанії (8 днів / 7 ночей)
 + 2 ночі в Румунії та Угорщині

 

Вартість: 335 € + 300 грн – при бронюванні до 01.05.2021

Вартість: 379 € + 300 грн – при бронюванні після 01.05.2021

 

Family hotel Haruni (BB)

Visi appartments (BB)

 

Бухарест – Ксаміль (8 днів, 7 ночей) – Бутрінт* – Корфу* – Метеори* – Будапешт

*у випадку ковідних обмежень на в’їзд у країну, Будапешт буде замінено на інше транзитне місто

 

Виїзди відбуваються з наступних міст:

Тернопіль (07:00), Золочів (05:30), Львів (04:30); Чернівці (10:00).

 

1 день: Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд до Румунії.

Прибуття в столицю Румунії – Бухарест.

Архітектура міста вражає своїми контрастами: строгі, геометрично-підкреслені будівлі вигадливо поєднуються з розкішними, пишними та урочистими спорудами у візантійському стилі. Ниточка минулого веде крізь лабіринти історії й давні легенди оживають у Королівському палаці, палаці Парламенту, Констакуділо, старовинних церквах та музеях.

Поселення в готель, ночівля в готелі.

2 день: БУХАРЕСТ

Сніданок в готелі, виселення з готелю. (УВАГА!! Пересування в Бухаресті на громадському транспорті!).

* Рекомендуємо оглядову екскурсію Бухарестом (7€).

Бухарест – головне румунське місто і культурний центр країни. Він приваблює туристів багатою історією, колоритною атмосферою і незвичайними пам’ятками – тут є своя Тріумфальна арка і найбільший будинок Парламенту в світі. А головна дивина – це Старий Бухарест з його вузькими вуличками, церквами та історичними пам’ятками.

Відправлення з Бухаресту опівдні. Переїзд в Албанію.

3 день: КСАМІЛЬ

Прибуття зранку в Албанію, Ксаміль. Поселення в готель (о 14.00). Відпочинок на морі.

Ксаміль – найпівденніше місто Албанії.

Ксаміль є частиною національного парку Бутрінт і розташований в окрузі Саранда (10 км на південь). Збудований Ксаміль в 1966 році. Місто є одним з найбільш відвідуваних прибережних курортів Албанії, як самими албанцями, так і іноземними туристами. Тут знаходиться найгарніший пляж Албанії – Ксаміль Біч.

«Родзинками » Ксаміля є прилеглі маленькі островки, до яких можна доплисти на катамарані або лодці, взятій на прокат. На острівках і на березі розташовані ресторани, де на Вас чекає великий вибір найсвіжіших середземноморських морепродуктів. Пляжі тут невеликі, проте їх багато. І тільки тут в Європі розташовані пляжі з білосніжним піском, як в Домінікані. Під час пляжного відпочинку ви будете постійно спостерігати за білосніжними круїзними лайнерами, які пропливають між Ксамілем і островом Корфу.

Пляж в Ксамілі штучний, насипний, але не піщаний, як думають багато туристів, а кам’яний . Це каміння, яке перетерте до розміру дуже великого піску. Практично білого кольору. А вода в Ксамілі відрізняється дивовижним голубим кольором, як в басейні! Пляж в Ксамілі також знаменитий групою безлюдних островів, які розташовані недалеко від берегу.

Ночівля в готелі.

4 день: КСАМІЛЬ, БУТРІНТ

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

👉* Рекомендуємо екскурсію в Бутрінт (8€ + вх. кв. 5€) – пам’ятник археології, де можна побачити руїни стародавнього міста, що відображають кожний історичний період його розвитку. Бутринт, це особливе місце для археології – історичний мікромікс середземномор’я, що існував з часів стародавніх греків і до венеціанців. Бутринт є частиною однойменного національного парку. Весь парк має площу 29 квадратних кілометрів і розташований в Південній Албанії, недалеко від міста Саранда (практично на кордоні з Грецією).

Ночівля в готелі.

5 день: КСАМІЛЬ, КОРФУ

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

👉* Рекомендуємо екскурсію на казковий острів Корфу (26€/20€ + кв на паром 48€/26€). На відміну від материкової частини Греції і островів Егейського моря, Корфу вдалося уникнути турецького панування. Тут довгий час правили венеціанці, британці, італійці, за Наполеона острів входив до складу Франції, кожен з періодів залишив свій неповторний відбиток в історії острова. Під час оглядової екскурсії островом ми відвідаємо місто Корфу, де у нас буде можливість вдосталь нагулятися звивистими середньовічними вуличками, відвідати Кафедральний Собор і Собор Святого Спиридона – покровителя острова, побачити стару візантійську фортецю і Палац Михайла і Георгія, знамениту на всю Європу площу Спіанада і вулицю Лістон, ідентичну Де Ріволі в Парижі.

6 день: КСАМІЛЬ

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

Ночівля в готелі.

7 день: КСАМІЛЬ, МЕТЕОРИ

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

👉*Рекомендуємо факультативну екскурсію до монастирів Метеорів (33 €+вх.кв. у монастир – 3 €).

Монастирі Метеори – це християнські монастирі, побудовані на гігантських обривистих скелях і велично спрямовані в небо. Це найбільший монастирський комплекс в Греції, який являє собою унікальне архітектурне досягнення і є одним з найдивовижніших та найвеличніших пам’яток Греції. За деякими даними, перші споруди були зведені ще в XV столітті, а відлюдники з’явилися тут вже в Х ст. Тоді вони піднімалися на кам’яні масиви за допомогою переставляння дерев’яних підмостків, укріплених на балках. З грецької “Метеора” (Μετέωρα) перекладається як “той, що ширяє в повітрі”. Мандрівка сюди дозволить Вам побачити унікальне поєднання історії та природи. Вічне прагнення людини хоч трішки доторкнутися до чогось божественного породило унікальну архітектуру. Ще з часів народження християнства в Європі, прямовисні скали вважалися ідеальним місцем для добровільної ізоляції – відлюдництва.

Такі старання дозволяли по-новому відкрити для себе світ і жити у ньому в цілковитій гармонії.

Ночівля в готелі.

8 день: КСАМІЛЬ

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

Ночівля в готелі.

9 день: КСАМІЛЬ

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

Ночівля в готелі.

10 день: КСАМІЛЬ

Сніданок в готелі. Виселення з готелю, вільний час.

Виїзд з Ксамілю о 14.00

Нічний переїзд у Будапешт.

11 день: БУДАПЕШТ*

*у випадку ковідних обмежень на в’їзд у країну, Будапешт буде замінено на інше транзитне місто

Ранкове прибуття в Будапешт. (УВАГА!! Пересування в Будапешті на громадському транспорті!).

Вільний час.

👉* Рекомендуємо оглядову пішохідну екскурсію містом (7€). Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, базиліку св. Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон та Королівський палац, з яких відкривається неймовірно красива панорама Будапешту та Дунаю.

Відвідування термальних купалень Сечені або Будапештського зоопарку / вільний час.

Довідка:  Термальні купальні “Сечені” (17 € або 5000 форинтів) – один із найбільших у Європі бальнеологічних комплексів і одна з перших лікувальних купалень в Пешті. Купальні Сечені знаходяться в міському парку Варошлігет, повністю комплекс потопає у чудовій красі природи з парковими деревами. Тут знаходяться п`ять басейнів площею 910 м2 з температурою води – 28 і 36 градусів тепла, басейн з сюрпризами, сидячий басейн, сауни з басейнами, 11 купалень з термальною водою, автомат льодяних коктейлів, термальний лікувальний басейн і багато іншого. Ваші враження будуть незабутні.

Відвідування Будапештського зоопарку (котрий також є найстарішим в Європі!) вам обійдеться в 9 € або 2500 форинтів.

Далі на нас чекає незабутня вечірня екскурсія на кораблику по Дунаю з келихом шампанського та чарівними панорамними видами з річки на архітектурні шедеври Будапешту. Розповідь гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці тільки неповторні враження! (факультативно, вартість 17 €).

Поселення в готель. Ночівля в готелі.

12 день.

Сніданок в готелі. Виселення з готелю.

Переїзд в Україну

Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 20.00).

 

Знижки для дітей:

25 % – для дитини віком до 12 років, у номері з 2-ма дорослими

на окремому ліжку (у тримісному номері)

30 % – для двох дітей віком до 12 років, у номері з 2-ма дорослими

на окремих ліжках (у чотиримісному номері)

 

Додатково:

 • Проживання 7 ночей в готелі зі сніданками , без проїзду – 225 € (до 01.04), 270 € (з 01.04)
 • Вартість проїзду( без проживання)  Україна – Албанія   – Україна – 150 € + 50€ (2 ночі в транзитному готелі)
 • Місця з 5 по 12 можна забронювати за додаткову плату – 15 €
 • Доплата за одномісне розміщення (Single) – 50%
 • Доплата за додаткове місце в автобусі – 150 €

 

Важливо!

Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.

Мінімальна кількість туристів на факультативи – 20 осіб

Діти до 10 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

 • переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
 • супровід керівника групи;
 • проживання в готелі у готелі ***
 • сніданки згідно програми.

 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

 •  медичне страхування (програма Light – 200 грн, програма Standart – 300 грн) за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно)
  курортний збір – 1€/день – обов’язкова плата
 • харчування, не передбачене готелями;
 • проїзд громадським транспортом;
 • факультативні екскурсії
 • користування шезлонгом і зонтиком – 8€/ комплект /день (парасолька + 2 шезлонги) – за бажанням
 • проїзд на громадському транспорті

 

Рекомендуємо взяти з собою:

 • купальник/плавки, рушник, в’єтнамки;
 • панаму чи капелюх для захисту від сонця.