“СЕРЕДЗЕМНОМОРСЬКІ МАЛЬДІВИ”

“СЕРЕДЗЕМНОМОРСЬКІ МАЛЬДІВИ”

with Коментарів немає

РАННЄ БРОНЮВАННЯ ПРОДОВЖЕНО до 1 ТРАВНЯ 2021 р. !!!

 

📆 01 – 12 липня 2021

 

Відпочинок на Іонічному морі в Албанії (8 днів / 7 ночей)
 + 2 ночі в Болгарії та Сербії

 

Вартість: 359 € + 300 грн

Family hotel Haruni (BB)

Visi appartments (BB)

 

Софія – Ксаміль (8 днів, 7 ночей) – Бутрінт* – Корфу* – Метеори* – Белград

*у випадку ковідних обмежень на в’їзд у країну, Будапешт буде замінено на інше транзитне місто

 

Виїзди відбуваються з наступних міст:

Тернопіль (07:00), Золочів (05:30), Львів (04:30); Чернівці (10:00).

 

1 день: Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище).

Проходження Україно-Румунського кордону. Переїзд до Болгарії.
Прибуття в столицю Болгарії. Софія – столиця Болгарії, а також найбільше місто країни. Це місце з багатою і давньою історією, кожна пам’ятка якого відбиває складне минуле всієї держави: старовинні церкви, перетворені в мечеті, монументальна соціалістична архітектура і римська спадщина, переплітається з сучасним містом. Зараз Софія — динамічна європейська столиця, візитною карткою якої є красиві пейзажі та унікальні архітектурні поєднання, а також безліч красивих сакральних пам’яток.
Поселення в готель, ночівля в готелі.

2 день: СОФІЯ
Сніданок в готелі, виселення з готелю. (УВАГА!! Пересування в Софії на громадському транспорті!).
* Рекомендуємо оглядову екскурсію Софією (7€).
Сьогоднішня Софія – динамічне, сучасне європейське місто з численними представництвами всесвітньо відомих фірм, з бізнес-центрами, парками і комплексами для розваг і спорту. Це єдина європейська столиця, розташована прямо біля підніжжя гори, що піднімається на 2500 м над рівнем моря. Місто з тисячолітньою історією, назване іменем богині мудрості, Софія і сьогодні зберігає культурно-історичні пам’ятки різних епох – від античності до сучасності.
Відправлення з Софії орієнтовно 15:00. Переїзд в Албанію.

3 день: КСАМІЛЬ

Прибуття зранку в Албанію, Ксаміль. Поселення в готель (о 14.00). Відпочинок на морі.

Ксаміль – найпівденніше місто Албанії.

Ксаміль є частиною національного парку Бутрінт і розташований в окрузі Саранда (10 км на південь). Збудований Ксаміль в 1966 році. Місто є одним з найбільш відвідуваних прибережних курортів Албанії, як самими албанцями, так і іноземними туристами. Тут знаходиться найгарніший пляж Албанії – Ксаміль Біч.

«Родзинками » Ксаміля є прилеглі маленькі островки, до яких можна доплисти на катамарані або лодці, взятій на прокат. На острівках і на березі розташовані ресторани, де на Вас чекає великий вибір найсвіжіших середземноморських морепродуктів. Пляжі тут невеликі, проте їх багато. І тільки тут в Європі розташовані пляжі з білосніжним піском, як в Домінікані. Під час пляжного відпочинку ви будете постійно спостерігати за білосніжними круїзними лайнерами, які пропливають між Ксамілем і островом Корфу.

Пляж в Ксамілі штучний, насипний, але не піщаний, як думають багато туристів, а кам’яний . Це каміння, яке перетерте до розміру дуже великого піску. Практично білого кольору. А вода в Ксамілі відрізняється дивовижним голубим кольором, як в басейні! Пляж в Ксамілі також знаменитий групою безлюдних островів, які розташовані недалеко від берегу.

Ночівля в готелі.

4 день: КСАМІЛЬ, БУТРІНТ

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

👉* Рекомендуємо екскурсію в Бутрінт (8€ + вх. кв. 5€) – пам’ятник археології, де можна побачити руїни стародавнього міста, що відображають кожний історичний період його розвитку. Бутринт, це особливе місце для археології – історичний мікромікс середземномор’я, що існував з часів стародавніх греків і до венеціанців. Бутринт є частиною однойменного національного парку. Весь парк має площу 29 квадратних кілометрів і розташований в Південній Албанії, недалеко від міста Саранда (практично на кордоні з Грецією).

Ночівля в готелі.

5 день: КСАМІЛЬ, КОРФУ

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

👉* Рекомендуємо екскурсію на казковий острів Корфу (26€/20€ + кв на паром 48€/26€). На відміну від материкової частини Греції і островів Егейського моря, Корфу вдалося уникнути турецького панування. Тут довгий час правили венеціанці, британці, італійці, за Наполеона острів входив до складу Франції, кожен з періодів залишив свій неповторний відбиток в історії острова. Під час оглядової екскурсії островом ми відвідаємо місто Корфу, де у нас буде можливість вдосталь нагулятися звивистими середньовічними вуличками, відвідати Кафедральний Собор і Собор Святого Спиридона – покровителя острова, побачити стару візантійську фортецю і Палац Михайла і Георгія, знамениту на всю Європу площу Спіанада і вулицю Лістон, ідентичну Де Ріволі в Парижі.

6 день: КСАМІЛЬ

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

Ночівля в готелі.

7 день: КСАМІЛЬ, МЕТЕОРИ

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

👉*Рекомендуємо факультативну екскурсію до монастирів Метеорів (33 €+вх.кв. у монастир – 3 €).

Монастирі Метеори – це християнські монастирі, побудовані на гігантських обривистих скелях і велично спрямовані в небо. Це найбільший монастирський комплекс в Греції, який являє собою унікальне архітектурне досягнення і є одним з найдивовижніших та найвеличніших пам’яток Греції. За деякими даними, перші споруди були зведені ще в XV столітті, а відлюдники з’явилися тут вже в Х ст. Тоді вони піднімалися на кам’яні масиви за допомогою переставляння дерев’яних підмостків, укріплених на балках. З грецької “Метеора” (Μετέωρα) перекладається як “той, що ширяє в повітрі”. Мандрівка сюди дозволить Вам побачити унікальне поєднання історії та природи. Вічне прагнення людини хоч трішки доторкнутися до чогось божественного породило унікальну архітектуру. Ще з часів народження християнства в Європі, прямовисні скали вважалися ідеальним місцем для добровільної ізоляції – відлюдництва.

Такі старання дозволяли по-новому відкрити для себе світ і жити у ньому в цілковитій гармонії.

Ночівля в готелі.

8 день: КСАМІЛЬ

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

Ночівля в готелі.

9 день: КСАМІЛЬ

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

Ночівля в готелі.

10 день: КСАМІЛЬ

Сніданок в готелі. Виселення з готелю, вільний час.

Виїзд з Ксамілю о 15.00

Нічний переїзд у Белград.

11 день: БЕЛГРАД

Ранкове прибуття в Белград. (УВАГА!! Пересування в Белраді на громадському транспорті!).
Вільний час.

Екскурсія по Белграду.

Белград – один з найстаріших міст континенту, де з давніх-давен перетиналися дороги Східної і Західної Європи. Химерна суміш культур створює неповторну чарівність міста. Сучасний Белград – це замки, палаци, середньовічні фортеці, розташовані поблизу сучасних будівель і торгових центрів. Белград – це нерозгадана таємниця в серці Балканського півострова. Саме сюди приїжджають за хвилюючими і незабутніми враженнями, саме тут панує неповторна і таємнича атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії. Дивовижний, таємничий, багатокультурний – все це він, великий і стародавній Белград.

Рекомендуємо : Обід в традиційному сербському ресторані (Дорослий: 25€ / Діти: 20€)
В районі Скадарлія, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитися зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан – багато м’яса, овочів, вина і … чудового настрою …

Поселення в готель. Ночівля в готелі.

12 день.

Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
Переїзд в Україну.
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 23.00).

 

Знижки для дітей:

25 % – для дитини віком до 12 років, у номері з 2-ма дорослими

на окремому ліжку (у тримісному номері)

30 % – для двох дітей віком до 12 років, у номері з 2-ма дорослими

на окремих ліжках (у чотиримісному номері)

 

Додатково:

 • Проживання 7 ночей в готелі зі сніданками , без проїзду – 225 € (до 01.04), 270 € (з 01.04)
 • Вартість проїзду( без проживання)  Україна – Албанія   – Україна – 150 € + 50€ (2 ночі в транзитному готелі)
 • Місця з 5 по 12 можна забронювати за додаткову плату – 15 €
 • Доплата за одномісне розміщення (Single) – 50%
 • Доплата за додаткове місце в автобусі – 150 €

 

Важливо!

Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.

Мінімальна кількість туристів на факультативи – 20 осіб

Діти до 10 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

 • переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
 • супровід керівника групи;
 • проживання в готелі у готелі ***
 • сніданки згідно програми.

 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

 •  медичне страхування (програма Light – 200 грн, програма Standart – 300 грн) за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно)
  курортний збір – 1€/день – обов’язкова плата
 • харчування, не передбачене готелями;
 • проїзд громадським транспортом;
 • факультативні екскурсії
 • користування шезлонгом і зонтиком – 8€/ комплект /день (парасолька + 2 шезлонги) – за бажанням
 • проїзд на громадському транспорті

 

Рекомендуємо взяти з собою:

 • купальник/плавки, рушник, в’єтнамки;
 • панаму чи капелюх для захисту від сонця.