“НОРВЕЗЬКІ ФІОРДИ І СКАНДИНАВСЬКІ ЗІРКИ“ з КОНКУЛЬОВСЬКИМ!

“НОРВЕЗЬКІ ФІОРДИ І СКАНДИНАВСЬКІ ЗІРКИ“ з КОНКУЛЬОВСЬКИМ!

with Коментарів немає

📆 Триває бронювання на 2022 р.

✅ ЛИШЕ ОДИН НІЧНИЙ ПЕРЕЇЗД!!!

Тернопіль – Львів – Рига – Стокгольм – Флом

Сьогнефіорд – Нерейфіорд – Твіндефоссен – Хардангерфіорд

«Кафедра Проповідника» – Одда – Берген – «Язик Троля» – «Дорога Водоспадів»

Гетеборг – Копенгаген – Гамбург – Львів – Тернопіль

Вартість: 695 €

 

Норвегія – країна, яка дивує, надихає, вражає і закохує в себе з першого погляду!

Під час нашої подорожі Ви поринете у неймовірну пригоду. Дивовижна і водночас сувора природа Норвегії захопить Вас.

Ця подорож перенесе Вас в інший світ, світ фіордів, тролів, водоспадів, льодовиків і неймовірних вражень!

Ви побачите найкрасивіші фіорди: Сьогнефіорд, Нерейфіорд, Хардангерфіорд; дивовижні водоспади: Твіндефоссен і Лотефоссен, проїдете по найдовшому автомобільному тунелю світу, відвідаєте найчарівніші міста Скандинавії: Берген, Стокгольм, Копенгаген.

Без сумніву незабутньою кульмінацією подорожі буде можливість піднятися на два головних легендарних символи Норвегії – Язик Троля і Кафедру Проповідника!

Ця подорож для справжніх гурманів!!!

 

Програма:

1 день – 05:00 – виїзд із Тернополя від Катедрального собору. Вітаємо у нашій веселій команді! В автобусі на Вас чекає хороша компанія, веселі історії з попередніх поїздок, приємна музика, цікаві фільми та нові знайомства.

07:30 – посадка у Львові напроти центрального входу Стрийського автовокзалу, біля зупинки громадського транспорту.

08:00 – виїзд на кордон (можливе довге очікування на кордоні). Переїзд територією Польщі. Ночівля у готелі на території Литви.

2 день – Сніданок. Орієнтовно о 14:00 прибуття у Ригу. Запрошуємо на оглядову екскурсію.

Після екскурсії – посадка на пором (розміщення в каютах на 4 особи без вікна).

17:30 – відплиття на поромі до Стокгольму. На Вас чекає незабутня ніч на величезному кораблі – тут Ви знайдете магазини, кафе, обмінник, розважальні програми, нічний клуб…

3 день – Сніданок (оплачується додатково). Прибуття в порт о 10:30. Оглядова автобусна екскурсія «Місто на воді – Стокгольм». Стокгольм – столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом Скандинавії. Ми хотіли в казку… і ось ми тут. «Королівський Стокгольм» – архітектура національного романтизму та її найвідоміший силует – ратуша Стокгольма. У Золотому і Синьому залах проходить банкет на честь вручення Нобелівської премії. Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи, казкові будиночки, крихітні башточки, бруковані вулички…

О 16:00 ми залишаємо Стокгольм. Нічний переїзд.

4 день – Сьогодні на нас чекає країна ідеальної природи: водоспади і гори, льодовики і північне сонце! Це земля норвезьких казок!

Переїзд через найдовший у світі автомобільний тунель. Нас чекає знаменитий Сьогнефіорд.

Прибуття до Флому близько 06:30. У невеличкому Фломі Ви знайдете кафе і найкращі сувенірні та продуктові магазини, безкоштовний музей, пляж і безкоштовні вбиральні. У цьому мальовничому містечку на березі фіорду ми відпочиватимемо 9 годин.

За цей час рекомендуємо дві захоплюючі мандрівки:

10:00 – поїздка на вражаючий оглядовий майданчик Стегастейн – майданчик на 30 метрів виступає зі скелі, знаходиться на висоті 650 м. над Аурландфіордом, і дозволяє насолодитися незрівнянною панорамою (за бажанням – 45 €).

Відпочинок на пляжі на березі фіорда або трекінг до водоспадів та навколишніх панорамних точок.

Далі о 13:30 запрошуємо Вас на дивовижний двогодинний круїз на кораблі по найбільшому в Європі Сьогнефіорді, якого називають «Королем фіордів» (за бажанням – 60 €). Два мальовничих рукава Сьогнефіорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфіорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фіорд внесений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) і широкий і величний Аурландфіорд.

Після круїзу переїзд у готель, по дорозі побачимо водоспад Твіндефоссен, відчуємо велич природи і наберемо воду з цього водоспаду, яка дає мужчинам неабияку чоловічу силу на довгі роки.

Наша дорога пролягатиме через неймовірно красивий Хардангерфіорд.

Поселення в одному з найкращих хостелів Норвегії. Відпочинок. Ночівля.

5 день – Сніданок. Вільний день. Відпочинок у містечку на березі казкового Хардангерфіорда. Сьогоднішній день буде сповнений вражень, недарма кажуть, що Норвегія – це найкрасивіша країна у світі! Норвегія – це гучні водоспади, глибокі фіорди, вікінги і тролі, а також найсмачніший у світі лосось….

Запрошуємо Вас у похід, щоб піднятись на всесвітньовідомий символ Норвегії – «Кафедру Проповідника» (за бажанням – 50 €).

Для початку ми проїдемо відрізком національної туристичної дороги, яку називають «Дорогою Водоспадів».

Переїзд в одне з найкрасивіших місць в Норвегії!!! Нас чекає скала Прейкестолен. Підйом на гору. Звивиста лісова стежка поведе нас уздовж малих річок і гірського озера… Поворот за поворотом… І ось вона – скеля Прейкестолен, в її красі є щось магічне і зачаровуюче! Як магнітом, вона притягує до себе «паломників», що б ті помилувалися чудовим і захоплюючим дух видом, що відкривається з висоти гори… (Важливо: необхідно мати зручне взуття і непромокальний одяг).

Ввечері повернення в хостел.

6 день – Сніданок. Вільний день у містечку Одда на березі Хардангерфіорда.

Пропонуємо Вам поїхати у найчарівніше місто Норвегії – Берген (за бажанням – 40 €) – ворота у світ фіордів. Він оточений горами і водою і дихає чарівністю. Городяни пишаються своїм містом і з любов’ю показують його туристам. Шарм міста не залишить байдужим нікого: вузькі покручені вулички, сотні «пряникових будиночків”, які розсипані по всьому місту і на схилах гір. Старовинний купецький центр Брігген, Ганзейська набережна і рибний ринок Фіскеторге, ласощі якого потрібно обов’язково спробувати!

Оглядова екскурсія. У вільний час рекомендуємо прогулянку на фунікулері до оглядового майданчика гори Флейєн. 18:00 – переїзд до хостела.

7 день – Сніданок. Вільний день у містечку на березі Хардангерфіорда. Сьогодні на нас чекає кульмінація всієї подорожі – епічний похід на Язик Троля – головний символ Норвегії (орієнтовна тривалість – 12 годин, за бажанням – 50 €). Вам варто запастись силами і необхідним спецодягом і взуттям, оскільки шлях буде довгим і виснажливим, однак винагородою стануть фантастичні види з висоти гірського плато, неймовірні світлини і море адреналіну!

Виїзд з готелю о 6:00! Зав’яжемо шнурівки міцніше і підготуємо фотоапарат – ми вирушаємо в захоплюючу подорож, враження від якої не покинуть нас ще довгі роки! Язик Троля знаходиться на висоті 1100 м, з нього відкривається запаморочливий пейзаж на озеро Рінгедальсватнет і унікальну норвезьку природу. Довжина маршруту 14 км, шлях прокладено через круті лісові рельєфи, рівнину, що нагадує поверхню Місяця, болотисту місцевість, снігове поле і скелястий гірський ландшафт – Норвегія розкриється перед Вами у всій своїй красі!

Ще декілька підйомів і спусків, останній ривок і … ось він! Тепер можна собою пишатися! Ви самі стоїте на «Язику Троля» і дивитесь на прекрасні пейзажі… Невеликий пікнік і вирушаємо назад.

(Важливо: необхідно мати зручне взуття і відповідний одяг і перебувати у чудовій фізичній формі). Ввечері повернення в хостел.

8 день – Сніданок. Переїзд мальовничими дорогами Норвегії в столицю західного узбережжя Швеції – Гетеборг.

Нас чекає прогулянка по місту з оглядом головних визначних пам’яток. Гетеборг – це море, сонце, вітер, це місто ресторанів і центр промислу креветок, яких тут дуже багато, і вони тут дуже смачні, а ще це місто з атмосферою південного шведського щастя…

Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі на території Швеції.

9 день – Сніданок. Данія у нас асоціюється з казками Андерсена. Одна з перлин Скандинавії, в ній є незрозуміла принадність приголомшливих заходів сонця, доглянутих полів, м’якість клімату і своєрідність данців. Не випадково головний казкар всіх часів і народів Андерсен жив і працював саме в Копенгагені. Привиди, чарівники, покровителі снів виникають саме в такій атмосфері. Здається, що казкові персонажі ховаються в тінях будинків або миготять у великих освітлених вікнах або розгулюють по довгих кімнатах зі свічками в руках.

Переїзд в місто Ганса Християна Андерсена – Копенгаген. Запрошуємо поринути в казку! Екскурсія «Копенгаген – місто королівських чудес»: палац королеви Маргарет – Амалієнборг, красива будівля Парламенту – Христьянсборг, пам’ятник єпископу Абсалону – засновнику міста, рибальська гавань Нюхавн, будинок Ганса-Християна Андерсена, статуя Русалоньки, Мармурова церква, фонтан Гефьон, а також Ратушна площа, на якій зберігається унікальний барометр, в сонячну погоду на ньому з’являється фігура дівчини на велосипеді, а в похмуру – з парасолькою в руці! Незабутня атмосфера міста створює відчуття казковості …

Вільний час. О 16:00 переїзд у готель на території Німеччини.

10 день – Сніданок. Ми в Гамбурзі! Запрошуємо Вас на екскурсію. Саме це красиве портове місто знамените найбільшою кількістю мостів у Європі!

Після екскурсії – вільний час. 15:00 – переїзд у Польщу. Ночівля в готелі.

11 день – Сніданок. Переїзд в Україну. По дорозі згадуємо наші пригоди і ділимось емоціями та враженнями.

Прибуття до Львова орієнтовно о 23:00. Місце прибуття у Львові – Стрийський автовокзал.

Прибуття до Тернополя після опівночі. Місце прибуття у Тернополі – біля Катедри.

 

У вартість входить:

~ проїзд комфортабельним автобусом по маршруту

~ 4 ночівлі у готелях

~ 4 сніданки після ночівель у готелях

~ 4 ночівлі у хостелі

~ незабутня ночівля на велетенському поромі (Рига – Стокгольм)

~ сучасна аудіосистема для екскурсій

~ супровід керівника групи за маршрутом

Додатково оплачується:

Турпакет (оглядові екскурсії (Рига, Стокгольм, Гетеборг, Копенгаген, Гамбург), стоянки, внутрішні пороми по Норвегії, платні мости) – загалом 35 € (обов’язкова оплата);

медичне страхування;

вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти;

факультативи.

Для БРОНЮВАННЯ місця у турі необхідно здати: анкетні дані, копію першої сторінки закордонного паспорта або копію укр. паспорта і завдаток 200 євро.

УВАГА!  ПРИ ВІДМОВІ ТУРИСТА ЇХАТИ В ТУР У ПЕРІОД МЕНШЕ МІСЯЦЯ ДО ДАТИ ВИЇЗДУ ЗАВДАТОК НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!!!!!

 

Організатори не несуть відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності!!!

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми – 15-20 осіб.

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації.

 

За детальною інформацією і для бронювання місць звертатися:

096 903 38 62

http://teotravel.com.ua/

Facebook: TeoTravel: facebook.com/ teotravel.com.ua/

Instagram: teo_travel_ukraine