“ДЕШЕВО І СЕРДИТО 2020“

“ДЕШЕВО І СЕРДИТО 2020“

with Коментарів немає

📆 1 – 5 травня 2020 р.

НАЙКРАСИВІШІ МІСТА ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЄВРОПИ В ОДНОМУ ТУРІ ЗА 5 ДНІВ

✅ ЛИШЕ ОДИН НІЧНИЙ ПЕРЕЇЗД!!!

Тернопіль – Львів – Хайдусобосло – Будапешт – Відень

Чеський Крумлов – Прага – Краків – Львів – Тернопіль

Вартість: 195 €

 

Їдьте з нами і Ви отримаєте:

~ комфортабельний автобус

~ найвеселішу компанію

~ 3 ночівлі у 3* готелях

~ 3 сніданки після ночівель у готелях

~ сучасну аудіосистему з навушниками для екскурсій

~ веселого керівника групи, який буде з Вами протягом поїздки співати, відриватись і розповідати цікаві історії

 

1 день – 04:00 – виїзд із Тернополя від Катедрального собору. Вітаємо у нашій веселій команді! В автобусі на Вас чекає хороша компанія, веселі історії з попередніх поїздок, приємна музика, цікаві фільми та нові знайомства.

06:30 – виїзд зі Львова на кордон напроти центрального входу Стрийського автовокзалу, біля зупинки громадського транспорту (можливе довге очікування на кордоні).

Переїзд в термальне курортне місто Хайдусобосло. Одним з найбільш унікальних місць Угорщини, яке приваблює туристів з усього світу, є термальний курорт Хайдусобосло. Приїхати сюди на відпочинок можна не залежно від сезону (зима, літо чи осінь, весна).  І зимою, і літом тут чекає  на вас гарний великий аквапарк, пляжі, гірки, спа, а ще купальні під відкритим небом і криті басейни.

Прибуття в Хайдусобосло орієнтовно о 18:00. Відпочинок в термальних басейнах за умови швидкого перетину кордону (за бажанням – вхідний квиток оплачується додатково).

Поселення в готель. Ночівля у готелі.

 

2 день – 7:00 – сніданок. 8:00 – виїзд до Будапешта. Запрошуємо на оглядову 3 год. автобусно-пішохідну екскурсію. Будапешт часто називають Парижем східної Європи. Старовинна Будда і елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. Рибацький бастіон, знаменитий  Королівський палац, чарівні мости і звичайно найкрасивіший Парламент Європи… ми побачимо все найцікавіше!

 Після екскурсії – вільний час. Можливо організувати обід для бажаючих традиційними угорськими стравами (за бажанням – оплачується додатково).

Далі пропонуємо організовано відвідати знамениті купальні Сечені. Найвідоміші купальні Угорщини, різноманітні криті та відкриті басейни, сауни… Там варто провести 3 год., щоб максимально відпочити і оздоровитись (за бажанням – вхідний квиток оплачується додатково).

Ввечері пропонуємо вражаючу прогулянку на кораблику по Дунаю, щоб помилуватись з води панорамами вечірнього Будапешта, ілюмінація якого є однією з найкрасивіших в Європі. Тривалість цієї романтичної прогулянки – 1 год. (за бажанням – вартість 15 євро, у вартість входить бокал шампанського/соку і розповіді гіда).

Після кораблика – переїзд у готель на території Угорщини. Ночівля у готелі.

 

3 день – 7:00 – сніданок. 8:00 – виселення і виїзд з готелю. Прибуття у Відень орієнтовно о 10:00.

Відень – це місто музики і великих музикантів, це аромат кави в знаменитих Віденських кав’ярнях, це Віденський штрудель і Віденський бал.

Столиця Австро–Угорської імперії вражає своєю величчю і розкішшю. Відень називають серцем Європи. Воно надзвичайне: вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно – собор святого Стефана – духовний символ історії та долі Австрії.

Запрошуємо Вас на оглядову 2 год. пішохідну екскурсію.

Після екскурсії – вільний час. Можливо організувати обід для бажаючих (оплачується додатково – за бажанням).

Виїзд з Відня о 16:00. По дорозі до Праги ми відвідаємо чарівне Середньовічне місто Чеський Крумлов.

Прибуття в готель орієнтовно о 23:00. Ночівля у готелі.

 

4 день – 8:00 – сніданок. 9:00 – виселення і виїзд з готелю. Прага зачаровує, зачарує вона і вас! Пропонуємо оглядову пішохідну екскурсію старим містом: Празький Град, Величний Собор св. Віта, Старий королівський палац, Золота вуличка… Далі Королівська дорога, Староміська площа, міська ратуша і її знаменитий астрономічний годинник, де щогодини з’являється процесія з 12 апостолів, церква Діви Марії перед Тином… і звичайно ж, Карлів міст! Тут обов’язково треба загадати бажання, яке, як стверджують, завжди збувається…

Після екскурсії – вільний час.

Пропонуємо прогулянку на кораблику з шикарним обідом у вигляді швецького столу і видами на місто (за бажанням – вартість 25 євро).

О 18:00 – збір групи, нічний переїзд. По дорозі запрошуємо Вас на ексклюзивну прогулянку нічним Краковом – найкрасивішим містом Польщі!

 

5 день – Переїзд територією Польщі. Прибуття до Львова орієнтовно о 12:00. Місце прибуття у Львові – Стрийський автовокзал. Прибуття до Тернополя орієнтовно о 14:00. Місце прибуття у Тернополі – біля готелю «Тернопіль».

 

У вартість входить:

~ проїзд комфортабельним автобусом по маршруту

~ 3 ночівлі у готелях

~ 3 сніданки після ночівель у готелях

~ сучасна аудіосистема з навушниками для екскурсій

~ супровід керівника групи за маршрутом

Додатково оплачується:

єдина обов‘язкова доплата за чотири оглядові екскурсії – загалом 35 євро;

страхівка – 100 грн;

факультативи.

 

Для БРОНЮВАННЯ місця у турі необхідно здати: копію першої сторінки закордонного паспорта або копію укр. паспорта і 100 євро.

УВАГА!  ПРИ ВІДМОВІ ТУРИСТА ЇХАТИ В ТУР У ПЕРІОД МЕНШЕ МІСЯЦЯ ДО ДАТИ ВИЇЗДУ ЗАВДАТОК НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!!!!!

 

Організатори не несуть відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності!!!

Організатор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми – 15-20 осіб.

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації.

 

За детальною інформацією і для бронювання місць звертатися:

096 903 38 62

http://teotravel.com.ua/

Facebook: TeoTravel: facebook.com/ teotravel.com.ua/

Instagram: teo_travel_ukraine