«ТЕПЛІ ПРОМІНЧИКИ АЛБАНІЇ»

«ТЕПЛІ ПРОМІНЧИКИ АЛБАНІЇ»

with Коментарів немає

Відпочинок на Адріатичному морі в Албанії (8 днів / 7 ночей) 
+ 2 ночі в Угорщині та Сербії

 

Триває раннє бронювання на 2021 р.

 

📆 02 – 13 вересня 2021

 

🔥 Вартість: 325 € + 300 грн до 01.04.2021

Вартість 365 € + 300 грн після 01.04.2021

 

Hotel Riva***

👉Перша лінія, тільки сніданки

 

Будапешт (1 день, 1 ніч) – Дуррес (8 днів, 7 ночей) – Белград

*у випадку ковідних обмежень на в’їзд у країну, міста транзитних ночівель будуть замінені на інші 

 

Виїзди відбуваються з наступних міст:

Тернопіль (05.00), Золочів (06.00), Львів (07.30), Стрий (08.30),
Мукачево (12.00)

 

1 день: Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд до Угорщини.

Прибуття в столицю Угорщини – Будапешт.

Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю – це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси

👉 *Далі на нас чекає незабутня вечірня екскурсія на кораблику по Дунаю з келихом шампанського та чарівними панорамними видами з річки на архітектурні шедеври Будапешту. Розповідь гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці тільки неповторні враження! (Факультативно, вартість 17 €).

Поселення в готель, ночівля в готелі.

2 день: Будапешт

Сніданок в готелі, виселення з готелю. УВАГА!! Пересування в Будапешті на громадському транспорті!

Вільний час.

👉* Рекомендуємо оглядову пішохідну екскурсію містом (7€). Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, базиліку св. Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон та Королівський палац, з яких відкривається неймовірно красива панорама Будапешту та Дунаю.

👉*  Відвідування термальних купалень Сечені або Будапештського зоопарку / вільний час.

Термальні купальні “Сечені” (17 € або 5000 форинтів) – один із найбільших у Європі бальнеологічних комплексів і одна з перших лікувальних купалень в Пешті. Купальні Сечені знаходяться в міському парку Варошлігет, повністю комплекс потопає у чудовій красі природи з парковими деревами. Тут знаходяться п`ять басейнів площею 910 м2 з температурою води – 28 і 36 градусів тепла, басейн з сюрпризами, сидячий басейн, сауни з басейнами, 11 купалень з термальною водою, автомат льодяних коктейлів, термальний лікувальний басейн і багато іншого. Ваші враження будуть незабутні.

Відвідування Будапештського зоопарку (котрий також є найстарішим в Європі!) вам обійдеться в 9 € або 2500 форинтів.

Переїзд в Албанію.

3 день: ДУРРЕС

Прибуття зранку в Албанію, Дуррес. Поселення в готель (о 14.00). Відпочинок на морі.

Дуррес – найбільше місто Албанії та кращий серед її морських курортів. Опинившись у Дурресі, Ви ніби потрапите до куточку раю на землі. У цьому місці зосереджені кращі піщані пляжі з кришталево чистою водою, густі соснові ліси й зелені рівнини. Крім мальовничої природи, Дуррес може похвалитися великою кількістю історичних пам’яток. Тут можна подивитися на стародавні римські руїни з амфітеатром, витончені італійські споруди й венеціанську вежу, мечеть Фатіх і церква святих Павла й Астія.

Вільний час. Ночівля в готелі.

4 день: Дуррес

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі.

👉* Рекомендуємо оглядову екскурсію по Дурресу (8€ / 5€) – Дуррес є другим за величиною містом Албанії, а також найбільшим портом Албанії. Його також по праву можна назвати одним з найстаріших міст, історія якого бере початок ще до XII в. до н.е. Найзначнішою археологічною пам’яткою міста є найбільший на Балканах Амфітеатр (на 15 000 місць), датований II століттям н.е., на території якого був також виявлений ранньохристиянський склеп з рідкісною настінною мозаїкою. Пізніше Дуррес був найважливішим портом і економічним центром стародавнього торгового шляху Віа Ігнатіа (Via Egnatia), що проходив від Риму до Візантії (сучасного Стамбула). У Дурресі Ви також можете побачити і відвідати Археологічний музей, руїни стародавньої міської оборонної стіни, середньовічну вежу, палац першого і єдиного албанського короля Зогу I т.д. В даний час місто відоме як курорт і знаменитий прилеглими піщаними пляжами і теплим морем.

Вільний час для прогулянки містом. Повернення в готель.

Ночівля в готелі.

5 день: ДУРРЕС, ТіРАНА

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі.

👉* Рекомендуємо екскурсію в столицю Албанії – Тірану (12€/10€). Столиця Албанії Тірана починає свою історію з мечеті, булочної і хамаму, які збудував османський правитель Сулейман Паша на самому початку 17 століття. За 400 років, що минули з того визначного моменту, там були збудовані споруди помпезної турецької, витонченої італійської та звичної для нас радянської архітектури. Зараз Тіпана перетворилася на цілком сучасне місто, здатне запропонувати туристам не тільки масу історичних пам’яток, а й захоплююче нічне життя. Оглядова екскурсія містом, вільний час. Повернення в Дуррес.

Ночівля в готелі.

6 день: Дуррес, озеро Коман

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі.

👉* Рекомендуємо екскурсію в столицю на озеро Коман (35€/30€).

В ході цієї екскурсії ми побачимо досконалу іншу Албанію – красиву, яскраву, самобутню і дивно схожу на … Норвегію! Так-так, дуже часто озеро Коман порівнюють саме з норвезькими фіордами.

Ми будемо плавати по озеру на човні в супроводі місцевого гіда. В ході екскурсії ви побачите стародавні села, красиве озеро Коман і багато всього того, що приховує ця загадкова земля. Під час прогулянки по озеру ми будемо милуватися фантастичними пейзажами незайманої, практично незайманою албанської природи, також ми зробимо кілька зупинок для фотосесії в найкрасивіших місцях, відвідаємо унікальні Команського печери, також у нас буде час для відпочинку або навіть купання на дикому, але дуже красивому пляжі.

За бажанням ми зможемо пообідати в справжнісінькому сільському албанською будинку, який знаходиться далеко від цивілізації, там немає стільникового зв’язку, інтернету та інших зручностей, до яких ми так звикли, але зате є природа, екологічно чисті продукти і дивно гостинні люди! Також в ході екскурсії ви почуєте багато цікавих місцевих легенд та історій (вартість обіду – 30€)!

Ночівля в готелі.

7 день: Дуррес, Охрид

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі.

👉*Рекомендуємо факультативну екскурсію в Охрид (26€).

Нас зустрічає одне з найпрекрасніших балканських міст з чудовим видом на чисте прозоре озеро. Історія міста налічує більше 2500 років, багато істориків і мистецтвознавців називають місто «слов’янським Єрусалимом», оскільки на узбережжі Охридського озера розташовано 365 діючих православних церков.

Ночівля в готелі.

8 день: Дуррес

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

Ночівля в готелі.

9 день: Дуррес

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.

Ночівля в готелі.

10 день: Дуррес

Сніданок в готелі. Виселення з готелю (10.00), вільний час.

Виїзд з Дурреса о 11.00

Переїзд у Бєлград. Поселення в готель, ночівля в готелі. .

11 день: Белград

(УВАГА!! Пересування по Бєлграду на громадському транспорті!).

Сніданок в готелі. Виселення з готелю.

👉*Рекомендуємо оглядову екскурсію містом (8€).

Белград – один з найстаріших міст континенту, де з давніх-давен перетиналися дороги Східної і Західної Європи. Химерна суміш культур створює неповторну чарівність міста. Сучасний Белград – це замки, палаци, середньовічні фортеці, розташовані поблизу сучасних будівель і торгових центрів. Белград – це нерозгадана таємниця в серці Балканського півострова. Саме сюди приїжджають за хвилюючими і незабутніми враженнями, саме тут панує неповторна і таємнича атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії. Дивовижний, таємничий, багатокультурний – все це він, великий і стародавній Белград.

Вільний час у місті.

Нічний переїзд і Україну.

12 день:

Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 12.00).

 

Знижки для дітей:

50 % – для дитини віком до 6 років, у номері з 2-ма дорослими

20 % – для дитини віком від 6 до 12 років, у номері з 2-ма дорослими

 

Додатково:

 • Проживання 7 ночей в готелі зі сніданками , без проїзду – 245 € (до 01.04), 295 € (з 01.04)
 • Місця з 5 по 12 можна забронювати за додаткову плату – 15 €
 • Вартість проїзду (без проживання) Україна – Албанія – Україна –150 € + 50€ (2 ночі в транзитному готелі)
 • Доплата за одномісне розміщення (Single) – 50%
 • Доплата за додаткове місце в автобусі – 150 €

 

Важливо!

Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.

Мінімальна кількість туристів на факультативи – 20 осіб

Діти до 10 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

 • переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
 • керівника групи;
 • проживання в готелі у готелі ***
 • сніданки згідно програми.

 

 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

 • медичне страхування (програма Light – 200 грн, програма Standart – 300 грн) за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно)
 • харчування, не передбачене готелями;
 • курортний збір 1,5€ / особа /(дорослий)/ день – обов’язковий платіж
 • користуванням шезлонгом і зонтиком 2,5€ / особа (дорослий) / день – обов’язковий платіж
 • вечері – 8€ / день (за бажанням, прохання замовляти при бронюванні)
 • проїзд громадським транспортом;
 • факультативні екскурсії.

 

 

Рекомендуємо взяти з собою:

 • каримат (туристичний килимок);
 • купальник/плавки, рушник, в’єтнамки;
 • панаму чи капелюх для захисту від сонця.