“БЕЛЬГІЯ ДЛЯ ГУРМАНІВ“

“БЕЛЬГІЯ ДЛЯ ГУРМАНІВ“

with Коментарів немає

13 – 18 березня 2020 р.

АВІАТУР

Львів – Брюссель (4 ночі) – Лілль* – Гент* – Брюгге* – Антверпен* – Львів

Вартість: 350 €

 

ВЖЕ У ВАРТОСТІ:

~ авіапереліт Львів-Брюссель / Брюссель-Львів

~ трансфери аеропорт-Брюссель / Брюссель-аеропорт

~ 4 ночівлі в апартаментах у Брюсселі

13.03 – Зустрічаємось в аеропорту Львова о 15:00. Летимо у Брюссель з пересадкою у Варшаві!

*Не забудьте, що у вартість авіаквитків включена тільки одна одиниця ручної поклажі – маленька сумка або рюкзак до 9 кг (40см х 20см х 25см). Ви можете докупити місце для ще однієї валізи до 10 кг (вартість цієї послуги – за кожний рейс по 10 євро).

Прибуття ввечері о 22:35. Вітаємо у Бельгії! Трансфер до апартаментів. Поселення біля опівночі. Ночівля.

 

14.03 – Вільний день у Брюсселі. Нас вітає столиця Бельгії – місто соборів, парків, найкращого пива та найсмачнішого шоколаду.

Можлива факультативна поїздка у найкрасивіше місто півночі Франції – Лілль (40€ – за бажанням, оплачується додатково). Збір на ресепшені готелю о 7:45. О 10:00 прибуття до Лілля. Запрошуємо Вас на 2 год. оглядову екскурсію. Після екскурсії – вільний час до 16:30. Повернення в Брюссель о 19:00. Вільний вечір.

Ночівля в апартаментах.

 

15.03 – Вільний день у Брюсселі. О 9:00 запрошуємо Вас на оглядову пішохідну екскурсію по Брюсселю (20€ – за бажанням, оплачується додатково).

Після екскурсії – вільний час.

Ночівля в апартаментах.

 

16.03 – Вільний день у Брюсселі.

Можлива факультативна поїздка на весь день у Брюгге та Гент (62€ за бажанням, оплачується додатково).

Збір на ресепшені готелю о 8:30. Ми відправимось в екскурсію по Фландрії. Чудове містечко Гент вражає своєю розкішною оздобою: дзвіниця Баффруа, висотою 90 метрів, могутня Ратуша в стилі квітучої готики, королівський палац Сінт-Йорисхоф, знаменитий Собор Святого Бавона, де зберігається загадковий Гентський вівтар – “Містичний Агнець “. Атмосфера давнини і таємничості не покидає це місто, наче в очікуванні чуда…  Далі нас чекає романтичний рай для закоханих, колодязь чудес для дітей та дорослих – чарівний, шоколадний Брюгге!

Запрошуємо Вас на оглядову пішохідну екскурсію. Ми перенесемося у романтичну казку епохи Середньовіччя. Брюгге – це музей під відкритим небом, у якому зберігається незчисленна кількість скарбів, одне з найчарівніших місць у всій Європі.

Після екскурсії – вільний час.

Повернення в Брюссель. Ночівля в апартаментах.

 

17.03 – Виселення з апартаментів. Збір на ресепшені готелю о 8:30. На нас чекає поїздка в Антверпен – діамантову столицю світу (40€ – оплачується додатково всією групою). Незвичайна таємничість мешкає в кожному будинку, в кожному камінчику центральної площі «Гроті Маркт», в її серці – Старій ратуші і в старовинному замку Стеен. А ще … Антверпен – скарбниця світових шедеврів Рубенса, полотна якого прикрашають гордість Бельгії – Кафедральний собор Св. Богоматері!

Запрошуємо Вас на оглядову пішохідну екскурсію. Далі – вільний час до 15:00.

Трансфер до аеропорту. Виліт до Варшави о 21:20.Трансфер і ночівля в готелі неподалік аеропорту Модлін (21€ оплачується додатково).

 

18.03 – Зранку о 7:00 трансфер до аеропорту (сніданок о 6:30 оплачується додатково). Виліт додому о 9:00. Переглядаємо фотографії, ділимось враженнями і плануємо нову спільну подорож!

Прибуття до Львова об 11:00.

 

У вартість входить:

~ авіапереліт Львів-Брюссель / Брюссель-Львів

~ трансфери аеропорт-Брюссель / Брюссель-аеропорт

~ 4 ночівлі в апартаментах у Брюсселі

 

Додатково оплачується:

медичне страхування – 100 грн.

факультативи

 

УВАГА!  КОШТИ ПРИ ВІДМОВІ ТУРИСТА ЇХАТИ В ТУР НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ!

 

Організатори не несуть відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності!!!

Організатор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації.

 

За детальною інформацією і для бронювання місць звертатися:

096 903 38 62

http://teotravel.com.ua/

Facebook: TeoTravel: facebook.com/ teotravel.com.ua/

Instagram: teo_travel_ukraine